למד על דרוג והערכת יהלומים על פי 4 פרמטרים
מאמרים
טבעות אירוסין מפורסמות
טבעות אירוסין קנו להם במשך השנים מוניטין יוקרתי של תכשיט אותו קונים למעשה רק פעם בחיים. במרוצת השנים היו הצעות נישואין מפורסמות עם טבעות מיוחדות, אשר לעיתים גררו אחריהן גל אופנה חדש בקרב רוכשי טבעות אירוסין.
סוגי זהב בטבעות אירוסין
קיימים כיום שתי צבעים עיקריים: זהב צהוב, וזהב לבן. ההבדלים בין סוגי הצבע באים לידי ביטוי גם בתכונות של הטבעות. טבעת אירוסין העשויה זהב לבן תפגין קשיחות יתרה ביחס לאותה טבעת העשויה זהב צהוב.
זיהוי יהלומים
כיצד מבחינים בין יהלום אמיתי לבין יהלום מזויף, הבדלים, סוגים ומאפיינים כלליים
יהלומים מטופלים
יהלומים מטופלים, משודרגי ניקיון ומשופרי ניקיון.
מדריך לקניית טבעות אירוסין
מדריך שלם ומפורט: כיצד לקנות טבעת אירוסין? מה באמת חשוב ומה לא בעת קניית טבעות אירוסין.
מחירי טבעות אירוסין
טבעות אירוסין, בדומה לתכשיטים אחרים, ניתן להשיג בטווח מחירים רחב למדי. יחד עם זאת, הן מכילות בתוכן מספר גורמים משמעותיים הקובעים את מחירן.
טבעות אירוסין ותעודות
חשיבות תעודות גמולוגיות, ערכן והשפעתן על מחיר טבעות אירוסין
טבעות אירוסין מהבורסה
אחד המשפטים הנפוצים שאנו שומעים כאשר אנו הולכים לקנות טבעות אירוסין, הוא "אני קונה את הטבעת מחבר בורסה". במאמר זה נבאר את היתרונות שבקניית יהלומים וטבעות אירוסין מחבר בורסה.
רמות מחירי טבעות אירוסין
הסבר וסקירה מהירה אודות מגוון המחירים וההיצע של סגנונות טבעות אירוסין בארץ, והרמות הקיימות במחירי טבעות אירוסין בישראל
בחירת טבעות אירוסין באינטרנט
הודות לפלאי הטכנולוגיה, כיום הפך השימוש באינטרנט מכלי לאמצעי, שבאמצעותו רוכשים כמעט כל דבר בכל תחום, כולל מוצרים יקרים, כמו טבעות אירוסין.
טיפים בבחירת הטבעת
עבור לא מעט אנשים, בחירת טבעות אירוסין היא כאב ראש לא קטן. כאן, כדור לא ממש יעזור, אבל אנו ננסה לתת כמה המלצות וטיפים על מנת להקל על הבחירה.
טבעות אירוסין-סוג זהב
אז החלטנו לקנות טבעת אירוסין, ואנחנו אפילו יודעים מהו הסגנון, תקציב וסוג היהלום. אבל ישנה דילמה קטנה; האם הטבעת תהיה מזהב לבן? או שמא עדיף זהב צהוב? ואולי בכלל עדיף זהב ורוד? התשובה היא מעט מורכבת, אך אנו נפשט אותה כך שנוכל לתת מענה לכל הלבטים בעניין הזהב.
טבעות אירוסין מחו"ל
אנחנו מסתובבים חו"ל עוצרים ליד חנות, ורואים טבעת אירוסין יפהפיה במחיר ממש מפתה! זוהי סיטואציה די נפוצה, ולאו דווקא בתחום התכשיטים. מי מאיתנו שהיה בחו"ל, התפתה לא פעם לקנות מכשירים אלקטרונים למיניהם או תכשיטים אחרים, שהוצעו לנו במחיר מציאה בחו"ל.
טבעות אירוסין זולות
לרוב, טבעות אירוסין נחשבות למוצר יקר יחסית. הסיבה לכך היא החומרים ממנה היא מורכבת; זהב, יהלומים ולעיתים אבני חן.
טבעות אירוסין-עם יהלום או בלי?
מאז ומעולם, לטבעות הייתה חשיבות המייצגת מעמד או קבוצה אליה משתייכים. שלא כמו בגדים ואביזרי אופנה אחרים, לטבעות יש חשיבות גבוהה הרבה יותר, לא רק בגלל מחירן היקר, אלא בגלל מה שהם אמורות לייצג ולהביע
טבעות אירוסין מעוצבות
"מרוב עצים לא רואים את היער" נשמע מוכר? כך גם בבחירת טבעות אירוסין מעוצבות. כיוון שקיימים הרבה סגנונות בתחום, וכל חנות מציגה קולקציה משלה
טבעות אירוסין-מהמכרה ועד לאצבע
טבעות אירוסין, מורכבות משני רכיבים חשובים: יהלומים וזהב. כידוע, שניהם מגיעים עמוק מבטן האדמה, ומושקעים מאמצים רבים בכרייתם ועיבודם
טבעות אירוסין מיוחדות
אחד הדברים המרגשים והחשובים בהגדרת קשר זוגי היא טבעת אירוסין.
טבעות אירוסין יוקרתיות
חנויות מותגים רבות מציעות כיום טבעות אירוסין יוקרתיות, אך למעשה, לא תמיד מה שנראה לנו נוצץ בחנות הוא יוקרתי. על מנת לדעת מה באמת נחשב ליוקרתי ובאמת שווה את המחיר, עלינו לערוך בדיקות נוספות כדי להגדיר את הטבעת כיוקרתית.
טריקים למכירת טבעות אירוסין
כיום, ישנם תכסיסים שונים בהם משתמשים חברות על מנת לשווק את מוצריהם. חלק מהתכסיסים הם בעלי אופי שיווקי, ומיועדים למכור לנו טבעות אירוסין על ידי שימוש בטכניקות שונות, המשפיעות על הקנייה שלנו.
הבורסה-חשיבות
בורסת היהלומים הישראלית היא הגוף האמון על כל עסקי היהלומים בארץ. יהלומים נקנים ונמכרים בתוך שטח המתחם, באמצעות הסדר מיוחד עם המדינה
מה חשוב בטבעת אירוסין
מה חשוב באמת בטבעת אירוסין? האם זהו גודל היהלום? או הזהב? או אולי העיצוב של הטבעת? שאלות מסוג זה מאפיינים את רוב ציבור רוכשי טבעות אירוסין. כיון שטבעת אירוסין מורכבת מיהלום או יהלומים, נוצר בלבול מסוים; מצד אחד רוצים טבעת אירוסין יפה, ומצד שני רוצים טבעת שיש לה יהלום טוב
הצעת נישואין וטבעת אירוסין
הצעות נישואין מאז ומעולם נחשבו לנושא מורכב. זאת, כיוון שבעבר, הייתה דילמה גדולה יותר באשר להסכמתה של המיועדת. כיוון שבעבר, הזמן הממוצע מהתחלת מערכת היחסים ועד להצעת הנישואין היה שונה לחלוטין ממה שנהוג היום. כך שלמעשה, חתונה הייתה מעין סיכון גדול יותר, כיוון שבני הזוג הכירו אחת את השנייה בצורה שטחית יותר.
יהלומים אמיתיים
יהלומים, בניגוד לשאר סחורות, הוא עסק יקר ומסובך. שלא כמו סחורות יקרות אחרות, כמו, זהב לדוגמא, אין מחיר אחיד ליהלומים. ערכו של היהלום, תלוי באיכותו, המוגדרת על פי כמה פרמטרים שונים. למעשה, כאשר אנו מחליטים לרכוש יהלום או טבעת אירוסין משובצת יהלום, עלינו להיות בטוחים בראש ובראשונה, כי באמת מדובר ביהלום אמיתי
יהלומים - מבוא
יהלומים הינם מינרלים עשויים מהיסוד פחמן (C),אשר התגבשו במעבה האדמה. כאשר לפני שנים רבות, שכבות מסוימות של סלעים שקעו לעומק של 250 ק"מ, ובתנאים אלו נוצרו בתוכם יהלומים. המאפיינים של עומק שכזה (250 ק"מ) הם: לחץ גבוה וטמפרטורה גבוהה
היווצרות היהלום
יהלום, הינו החומר הקשה ביותר בטבע, וכמו שכזה נוצר בסביבה קשוחה ועוינת. יהלום עשוי מהיסוד פחמן (C) בטבלה המחזורית ומספר האטומים שלו הוא 6. הודות למבנה המולקולרי שלו המכונה "סריג יהלום" הוא נחשב לקשיח במיוחד, וכיום אף משמש כמוליך למחצה במחשבים.
כריית יהלומים
כריית יהלומים נחשב בעבר הלא רחוק לתהליך מורכב ומסובך. יחד עם זאת, כיום התהליך עצמו הוא פשוט יותר הודות למכונות וציוד חדיש ומתקדם, אשר בעזרתו ניתן לכרות יהלומים . יחד עם זאת, כריית יהלומים עדיין אינה פשוטה (ברוב המקרים) ויש להשקיע משאבים כלכליים לא מעטים על מנת להצליח בה.
סוגי כריית יהלומים
כיום, קיימות מספר שיטות לכריית יהלומים, כאשר כולן מסתמכות על טכנולוגיה מפותחת וציוד כבד ויקר. בעבר, היו אזורים בהם היה ניתן למצוא יהלומים ללא כל קושי ומאמץ כמו לדוגמא באזור החוף של נמיביה, בו היה ניתן למצוא יהלומים פזורים על חוף הים.
מכרות וכריית יהלומים בעולם
באופן מגמתי, יהלומים נעשים נדירים יותר ויותר, ולא מתגלים מכרות משמעותיים נוספים. המכרות החשובים ביותר בעולם המפיקים יהלומים באיכות נוי, מצויים לרוב ביבשת אפריקה, הנחשבת למפיקת יהלומים גדולים באיכות טובה מאוד.
גילוי יהלומים
כפי שהסברנו בערך אודות היווצרות היהלום, יהלומים נוצרים מפחמן המצוי בסלעים פרידוטיט ואקלוגיט. כאשר סלעים אלו שקעו אל מעבה האדמה בתהליכים גיאולוגים, והגיעו לעומק של כ-200 קילומטרים, הם נתקלו בתנאים קיצוניים של לחץ גבוה וטמפרטורה גבוהה
חברות כריית יהלומים
קיימות מספר חברות יהלומים גדולות לכריית יהלומים. כיום המגמה היא שחברות הכרייה נחשבים קבלני ביצוע הנשכרים ע"י המדינה לכרות יהלומים. היהלומים למעשה בבעלות המדינה.
טיפים חשובים לקניית טבעת אירוסין
כמו בכל עסקה, גם בקניית טבעת אירוסין, אנו מבצעים סקרי שוק, מתייעצים עם חברים ומשווים מחירים. הבעיה היא, שבניגוד לשאר התחומים, בהן ערך הסחורה ידוע ומוכר, בטבעות אירוסין המצב שונה, בעיקר בגלל היהלומים שבהם. קיימים למעשה אלפי סוגי יהלומים
 יהלומים בליטוש IDEAL CUT
ליהלום, כמו כל צורה גאומטרית אחרת ישנם סוגי חיתוכים שונים. "חיתוכים" - הכוונה לזוויות הקיימות בין פאות היהלום. הסיבה שבגללה מלכתחילה אנשים קונים יהלומים היא בגלל יכולתו היוצאת דופן להחזיר אור. בזכות מאפיינים פיזיקליים הטבועים ביהלום, יהלום הוא מינרל בעל החזר אור הגדול בטבע. בזכות תכונה זו, היהלום הוא האבן המבוקשת ביותר בעולם עבור טבעות אירוסין ותכשיטים יוקרתיים.
הטכנולוגיה היחודית שלנו
סוליטרס השקיעה בפיתוח טכנולוגיית ייצור ייחודית, בה לכל טבעת וטבעת שעוצבה על ידי מעצבי סוליטרס, יש קובץ מחשב מקורי, וממנו יוצקים את הטבעת, כך שנשמר עיצוב הטבעת בדיוק רב ואין צורך לערוך "תיקונים" למיניהם על ידי בעלי מקצוע שונים. יתרה מכך, טכנולוגיה זו מבטיחה חיסכון בחומר ומשאבי אנוש, מה שמבטיח טבעת איכותית יותר, במחיר נמוך יותר מאשר ייצור בשיטות אחרות .
המעצבים שלנו
בסוליטרס קיימות קולקציות רבות של טבעות אירוסין, אשר עוצבו בייחודיות על ידי מעצבים שונים לאורך זמן. כיוון שעולם התכשיטים הוא עולם דינמי ואופנתי, מעצבי סוליטרס ממשיכים כל העת לעצב דגמים חדשים המתאימים לעולם האופנה והתכשיטים, והקולקציות מתעדכנות כל העת, על מנת לתת ללקוחות את העיצובים החדישים והעדכניים ביותר.
קניה מחברת יהלומים בינ"ל
קניית טבעת אירוסין היא אחת מהקניות החשובות והמשמעותיות ביותר בחיים, לכן חשוב שהקנייה תתבצע בצורה החכמה והמשתלמת ביותר. כאשר קונים טבעת אירוסין מחברת יהלומים בינ”ל, אנו למעשה נהנים משלושה יתרונות מרכזיים
למה לקנות אצלנו
קניית טבעת אירוסין בסוליטרס מבטיחה ללקוח כמה יתרונות חשובים אשר מבטיחים את איכות הטבעת, יהלומים וזהב, וגם את איכות השירות
החנות שלנו
החנות של סוליטרס ממוקמת במתחם הבורסה ברמת גן . החנות הינה גדולה ומרווחת, ובה אולם תצוגה בו ניתן לראות דגמים של טבעות האתר, כמו גם דגמים שאינם מופיעים באתר.
יהלומים סינתטיים
מהי ההגדרה של יהלום סינתטי , והאם הוא זהה בתכונותיו ליהלום טבעי ?
יהלום קראט
מהי המשמעות של יהלום קראט , ומהם מאפייניו ? מה קובע את מחירו של יהלום זה ועד כמה הוא נדיר? הכל במאמר אחד המסביר בקצרה את המושג
סוגי טבעות אירוסין
הסבר אודות סוגי טבעות אירוסין והסגנונות הנפוצים כיום
ניקיון יהלום בדרגת FL ( נקי לחלוטין)
הסבר אודות דרגת הניקיון " FL " , הדרגה הגבוהה ביותר בניקיון היהלום , משמעות הדרגה מחירה רמת נדירותה , וההבדלים בינה לבין הדרגה " IF "
טבעות אירוסין קלאסיות עם יהלומים בצדדים
המאפיינים והיתרונות העיקריים של טבעות קלאסיות עם יהלומים בצדדים , החל ממחירים , סגנונות , ופופולריות
טבעת אירוסין קלאסית - סוליטר
מהם המאפיינים והיתרונות העיקריים של טבעת אירוסין קלאסית סוליטר ? הסבר מפורט אודות הטבעת הפופולרית בעולם
טבעות אירוסין טוויסט
טבעת אירוסין טוויסט - נחשבות לטבעות מעוצבות בעלו מחיר נוח יחסית , במאמר זה נסביר את מאפייניהם ויתרונותם
ניקיון יהלום בדרגת IF ( נקי לחלוטין פנימי)
מהי ההגדרה של יהלום נקי? מאמר עם הסבר על יהלום נקי IF
טבעות אירוסין היילו
הסבר עבור טבעות היילו- מאפיינים , יתרונות, ומחירים .
next
prev