למד על דרוג והערכת יהלומים על פי 4 פרמטרים

המעצבים שלנו

המעצבים שלנו

בסוליטרס, קיימות קולקציות רבות של טבעות אירוסין, אשר עוצבו בייחודיות על ידי מעצבים שונים לאורך זמן . כיוון שעולם התכשיטים הוא עולם דינמי ואופנתי, מעצבי סוליטרס ממשיכים כל העת לעצב דגמים חדשים המתאימים לעולם האופנה והתכשיטים, והקולקציות מתעדכנות כל העת, על מנת לתת ללקוחות את העיצובים החדישים והעדכניים ביותר .

כל מעצבי סוליטרס הינם אנשי מקצוע מומחים מהשורה הראשונה, אשר מומחיותם אינה באה לידי ביטוי רק בעיצוב בלבד, אלא גם בהכרה והתאמת חומרי הגלם ובייצור טבעות ושילוב חומרי הגלם השונים - זהב, יהלומים ואבני חן, מה שמבטיח את עמידותן של הטבעות ולא רק את יופיין. 

בתחום תחרותי כמו טבעות אירוסין, יש חשיבות גדולה למעצבי בוטיק, ולכן רוב מעצבי סוליטרס נכללים בקטגוריה זו. זאת, על מנת להעניק נופך ייחודי לכל טבעת וטבעת, בשונה מייצור המוני של טבעות על ידי חברות מסחריות למיניהם. 

כיוון שלמעצבים שלנו יש מומחיות בעיצוב ובחומרי הגלם, נחסך חומר ועבודה במקום שאין בו צורך, כך שללקוח הסופי, בסופו של דבר, הטבעת עולה דווקא פחות ובטיחות ואיכות הטבעת נשמרות.

המעצבים שלנו הינם מגוונים במומחיותן וסגנונם כאשר לכל מעצב יש את המומחיות שלו , וסגנון ייחודי משלו , החל מטבעות סוליטר בעיצוב קלאסי , טבעות סוליטר יוקרתיות , טבעות עם יהלומי צד, טבעת טוויסט , טבעות עם אבני חן , וכלה בטבעות בסגנון וינטאג' . 

המעצבים שלנו
next
prev