למד על דרוג והערכת יהלומים על פי 4 פרמטרים

הטכנולוגיה היחודית שלנו

הטכנולוגיה היחודית שלנו

ייצור טבעות אירוסין הינו תהליך עדין ומורכב, אשר מצריך את עבודתם של מספר בעלי מקצוע ; החל ממעצבי מודלים, מעצב תבניות, יוצק זהב, צורף, משבץ ועוד בעלי מקצוע אחרים. כיון שלכל בעל מקצוע יש את המחשבה הייחודית שלו, לעיתים נתקלים בחוסר התאמות, אשר מובילות לכך שאיכות הטבעת ויופייה נפגעים, ואילו מחיר הטבעת ללקוח מתייקר, כיוון שתוכננה שלא כראוי וכך כל בעל מקצוע בתורו, היה צריך לתקן את הטעות שנעשתה על ידי קודמו.

יתרונה העיקרי של סוליטרס, הינו השקעה בפיתוח טכנולוגיית ייצור ייחודית, בה לכל טבעת וטבעת שעוצבה על ידי מעצבי סוליטרס, יש קובץ מחשב מקורי וממנו יוצקים את הטבעת, כך שנשמר עיצוב הטבעת  בדיוק רב ואין צורך לערוך "תיקונים" למיניהם על ידי בעלי מקצוע שונים. יתרה מכך, טכנולוגיה זו מבטיחה חיסכון בחומר ומשאבי אנוש, מה שמבטיח טבעת איכותית יותר, במחיר נמוך יותר מאשר ייצור בשיטות אחרות.

יתרון נוסף הוא , שניתן לייצר מראש את הטבעת על פי מידות העונדת אותה, זאת בניגוד לייצור בשיטות האחרות, בהן מייצרים את הטבעת, ולאחר הייצור עורכים לטבעת הגדלה או הקטנה. עריכת קובץ הטבעת באמצעות תוכנה ייחודית במחשב, מבטיחה שכל שינוי שנעשה בטבעת נלקח בחשבון על ידי התוכנה ושומר על היחסים במבנה הטבעת, כך שלא יהיו אי התאמות מבניות או עיצוביות .

הטכנולוגיה היחודית שלנו
next
prev