למד על דרוג והערכת יהלומים על פי 4 פרמטרים

למה לקנות אצלנו

למה לקנות אצלנו

קניית טבעת אירוסין בסוליטרס מבטיחה ללקוח כמה יתרונות חשובים אשר מבטיחים את איכות הטבעת, יהלומים וזהב, וגם את איכות השירות .

יהלומים ישירות מהמקור- ללא פערי תיווך

היהלומים של סוליטרס מגיעים ישירות מחברת האם שלה, חברת יהלומים בינלאומית, אשר עיסוקה העיקרי הוא ייצוא יהלומים איכותיים לחו"ל. יתרון זה מבטיח יהלומים איכותיים במחיר הוגן ומשתלם, ללא פערי תיווך או "ידיים נוספות" .

יהלומים טבעיים

כיום, קיימים יהלומים אשר גודלו במעבדה, ומחירם זול יותר מיהלומים טבעיים, דבר הגורם לבלבול גדול בקרב הצרכנים. כל היהלומים של סוליטרס הינם טבעיים ואינם סינתטיים. ולא עברו שום טיפול לשידרוג צבע או ניקיון. 

טכנולוגיית הייצור המדוייקת

ייצור הטבעת נעשה בטכנולוגיה ייחודית ומדוייקת אשר מבטיחה רמת גימור גבוהה של הזהב, שיבוץ היהלומים ועיצוב מיטבי ובטיחותי עבור מכלול הטבעת.

בקרת איכות

בסוליטרס, כל טבעת עוברת בקרת איכות קפדנית, החל משלב תכנון הטבעת, יציקת הטבעת, גימור ושיבוץ, כך שהלקוח מקבל טבעת באיכות גימור של ייצוא לחו"ל בתנאים מקפידים .

תעודת איכות ממעבדה עצמאית בינ"ל

אצלנו, לכל טבעת תעודת איכות גמולוגית ממעבדה עצמאית בינלאומית, המקפידה על תקנים מחמירים ובעלת תו תקן ישראלי. בתעודה מפורטים: משקל היהלומים, צבע היהלומים, ניקיון היהלומים, ליטוש היהלומים, איכות הזהב ומשקל הזהב. תעודה גמולוגית מסוג זה , למעשה מאשרת כי הטבעת והיהלומים שבה נבדקו ופרטי היהלומים והטבעת נבדקו ואושרו , מה שמעניק ללקוח בטיחות קניה מרבית. 

שירות ואחריות

כל לקוח של סוליטרס, מקבל שירות ואחריות עבור הטבעת; אם מדובר בשינוי מידה, חידוש טבעת, וניקוי הטבעת והיהלומים. כל לקוחותינו זכאים לניקוי מקצועי חינם אחת לשנה, עבור הטבעת במסגרת האחריות.

חנות  

בנוסף לאתר אינטרנט ייחודי ועשיר, לסוליטרס יש חנות ממשית בה ניתן לראות את דגמי הטבעות, לקבוע פגישה פנים מול פנים עם יועצים בחנות ולקבל יחס אישי.

למה לקנות אצלנו
next
prev